Single Blog

تشریفات لاکچری در تهران

تشریفات لاکچری در تهران

برگزاری عروسی لاکچری با تشریفات لاکچری در تهران بهترین باغ عمارت لاکچری و دیزاینهای لوکس و لاکچری و بهترین غذاها و میان وعده ها برای شما عزیزان در خدمت شما عزیزان هستیم ،مجموعه تشریفات و  خدمات مجالس الیزه دارای چهارده سال سابقه کار مرتبط و همچنین دارای گواهینامه مرتبط میباشد .

(در نطر داشته باشید برای حسن نیت کار تسویه بعد از اجرا دریافت میشود ).

تشریفات لاکچری در تهران باغ و عمارت لاکچری
تشریفات لاکچری در تهران

انتخاب باغ و عمارت عروسی لاکچری

ما با داشتن 50 مورد باغ درتهران و خارج از تهران  زیبا و با شکوه در خدمت شما عزیزان میباشیم ،همچنین برای عروس داماد هایی که سلیقه خاص دارند چندین عمارت لاکچری و زیباگلچین شده که بتوانید خاص بودن را تجربه کنید ، تشریفات و مراسمی لاکچری داشته باشید .

تشریفات لاکچری در تهران
تشریفات لاکچری در تهران

همچنین مجموعه دارای چندین سالن اجتماعات در تهران میباشد ،سالنها بسیار مجلل و شیک بوده .

(همچنین در نظر داشته باشید تشریفات با باغ ها و سالن هایی کار میکند که ثبات داشته باشند ).

گل ارایی و دیزاین

بهترین گل ارایی ها نصبت به فصل و بهترین و حرفه ای ترین گل ارا ها کاری ژورنالی و زیبا را برای مراسم شما عزیزان تقدیم میکنیم .توجه داشته باشید گل زیبایی مراسم شما را بیش از بیش مجلل و لاکچری  میسازد ما سعی بر این داریم بهترین نمونه هارا برای شما نمایش دهیم و رضایت شمارا جلب کنیم . دیزاین استفاده شده در مراسم خدمات مجالس الیزه از بروز ترین و زیباترین دیزاین ها میباشد البته ما برای هر باغ و یا سالن دیزاین مناسب ان را تهییه میکنیم و در هر مراسم از خلاقیت و ایده پردازی استفاده میکنیم . (پیشنهاد میشود برای مشهاده نمونه کار ها به دفتر مجموعه تشریفات عروسی لاکچری الیزه  مراجعه کنید )

منو پیشنهادی تشریفات مجالس الیزه

خدمات مجالس عروسی الیزه دارای هشت منو میباشد ولی برای عروس داماد های خاص پسند قیمت گذاری طبق انتخاب تمام موارد منو میباشد تا بهترین ها را در اختیار داشته باشند و یا میتوانند منو vip مجموعه را انتخاب نمایند .

مفتخریم میزبان بهترین شب زندگی شما بوده و جشن عروسی خاص را برای شما برگزار کنیم .

از نمونه کار های ما دیدن فرمایید بی شک یکی از بهترین انتخاب های شما خواهیم بود  .

Tags

Leave a Reply

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟