Single Blog

نمایشگاه بین المللی تهران<div class="yasr-vv-stars-title-container"><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars' id='yasr-visitor-votes-readonly-rater-e92a6763fbd88' data-rating='3' data-rater-starsize='16' data-rater-postid='12434' data-rater-readonly='true' data-readonly-attribute='true' ></div><span class='yasr-stars-title-average'>3 (2)</span></div>

نمایشگاه بین المللی تهران
3 (2)

نمایشگاه بین المللی تهران

محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است. مساحت کل نمایشگاه حدود ۸۵۰٬۰۰۰ مترمربع است که ازاین مساحت ۱۲۰٬۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۳۵٬۰۰۰ مترمربع فضای باز نمایشگاهی، حدود ۲۲ هکتار فضای سبز و نیز ۲۱ هکتار راه‌های دسترسی به سالن‌ها و محوطهٔ نمایشگاه است.

در نمایشگاه بین‌المللی تهران مسجد حضرت ابراهیم به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و مناری به ارتفاع ۷۰ متر قرار دارد.

تأسیس شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به سال ۱۳۳۸ برمی‌گردد و پس از اختصاص اراضی نمایشگاه در مکان فعلی، در سال ۱۳۴۶ فعالیت ساخت سالن‌های نمایشگاهی و اداری آغاز و در سال ۱۳۴۸ اولین نمایشگاه بین‌المللی خود را با نام نمایشگاه آسیایی به مدت ۲۱ روز و با حضور ۳۳ کشور برگزار نمود و پس از آن روند برگزاری نمایشگاه‌ها توسعه پیدا کرد و تهران را به‌عنوان یکی از مراکز نمایشگاهیِ دنیا به جهانیان معرفی نمود.

شرکت نمایشگاه‌ها در سال ۱۳۵۵ به عضویت اتحادیهٔ نمایشگاه‌های بین‌المللی UFI درآمد. هم‌چنین، عضویت اتحادیهٔ جهانی نمایشگاه‌های BIE که مسئولیت برگزاری نمایشگاه‌های اکسپو را در جهان به عهده دارد نیز دارا می‌باشد.

غرفه های نمایشگاه بین المللی

غرفه های نمایشگاه بین المللی تهران محلی برای شرکت ها و کارخانه های بزرگ که جنس و محصول خود را برای مشتریان خود به نمایش بگزارند

نمایشگاه بین المللی تهران دارای چندین سالن برای این کار است که نسبت به میزبان و مهمان این غرفه ها انتخاب میشود و نسبت به نوع کسب و کار دیزاین میشود .

پذیرایی نمایشگاه(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

بهترین برگزار کننده افتتاحیه و همایش در تهران(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

برگزاری همایش سمینار افتتاحیه(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

بهترین برگزار کننده افتتاحیه و همایش(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

سرو قهوه و نوشیدنی گرم

برای پذیرایی از مهمان ها و مراجعه کنندگان سرو قهوه و نوشدنی گرم پیشنهاد میشود ، تشریفات مجالس الیزه دارای تمام امکانات پذیرایی میباشد.

کلیک کنید  برگزاری همایش سمینار افتتاحیه

انواع قهوه و چای برای برگزاری مراسم و همچنین بهترین کیک ها و کاپ کیک ها برای پذیرایی

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

نمایشگاه بین المللی تهران

تشکر میکنیم که این مطلب را ملاحضه کردید لطفا برای حمایت 5 ستاره امتیاز بدهید با تشکر
[کل: 2 میانگین: 3]

Related Posts

1 Comment

  1. […] tadalafil usp 20mg […]

Comments are closed.