تشریفات عروسی الیزه

دیزاین ورودی مهمان ها و عروس داماد

در اولین نگاه و شروع به محل برگذاری مراسم دیزاین ورودی مهمان ها و عروس داماد میباشد، دیزاین این قسمت بر عهده تشریفات عروسی میباشد . استفاده از شمع و باره شمعهای مناسب و شیک نورپردازی مناسب ، استفاده از دیزاین های مناسب که شامل (باکس ایینه ، باکس ام دی اف، میز استیل،

میز کویین ، میز سوارز ، شات شمع های زیبا ، گل دان و کاپپ های گل ، طاق های گل مصنوعی ، و لوستر میباشد ) دیزاین ها هر چند مدت تعویض شده و به رروز میشوند .

تشریفات مجالس الیزه با در دست داشتن تمام دیزاینها انتخاب شما را خیلی راحتر نموده و لازم به ذکر است که برای دیزاین های موجود هزینه ای دریافت نمیکند.استفاده از گل ارای های ژورنالی و زیبا مراسم شمارا هر چه با شکوه تر و زیبا تر نمایان میسازد.

چیدمان مسیر ورودی بستگی به محل برگذاری مراسم دارد، (ارتفاع ، طول مسیر ورودی ، عرض مسیر ورودی ) که طبق سلیقه چیدمان صورت میگیرد و همچنین در نظر داشته باشید چیدمان باید به نحوی صورت بگیرد که تیم فیلمبرداری بتواند کار خود را انجام دهد و در مسیر امکان اجرای مراسم اتش بازی و مه سرد ممکن باشد .

توجه داشته باشید در این مطلب ما به صورت کلی توضیح میدهیم و برای راهنمایی بهتر از مشاوران خدمات مجالس الیزه کمک بگیرید .

تجربه نشان داده دیزاین مسیر وردی در فیلم و عکس عروسی خود نمایی میکنند و هر چه زیباتر بودن این بخش شبی با شکوه تر را برای شما به ارمغان میاورد .

شما میتوانید برای مراسم خود چند ورودی متفاوت داشته باشید به عنوان مثال ورودی اصلی به سالن و وردی سالن به صورت مجزا و متفاوت دیزاین شود ، البته با در نظر داشتن محل برگذاری مراسم .(برای دیدن نمونه دیزاین های ورودی لطفا به دفتر مجموعه تشریفات و خدمات مجالس مراجعه کنید ) دیزاین ورودی مهمان ها و عروس داماد

فهرست
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟