تشریفات عروسی الیزه
برگزاری مراسم عروسی تهران

برگزاری مراسم عروسی تهران

برگزاری مراسم عروسی تهران

تشریفات مجالس الیزه برای  برگزاری مراسم عروسی در تهران و انتخاب ان در باغ و سالن عروسی و یا منزل شخصی خود شما ،  همشهریان عزیز در خدمت شما عزیزان میباشد . مشاوره در جهت برگزاری مراسم نصبت به تعداد مهمانهای شما و منوی انتخابی و همچنین سلیقه و بودجه در نظر گرفته شما انجام میپذیرد تا بهترین انتخاب را  برای جشن داشته باشد .

برگزاری مراسم عروسی در تهران در باغ

مجموعه دارای چنیدین باغ در سطح شهر تهران  با ظریفیت های متفاوتی میباشد تمامی باغ ها عروسی  دارای محوطه زیبا سالن های لوکس و مجلل و همچنین دارای سفره خانه سنتی محلی برای برگزاری مراسم عقد میبشاد و در هر فصلی امکان اجرای مراسم را دارند .لازم به ذکر است تشریفات عروسی الیزه دارای چند باغ اختصاصی در تهران و خارج از تهران میباشد و تنها عمارت خاص غرب تهران در اختیار این مجموعه است .

برگزاری مراسم در سالن

برای برگزاری مراسم های نامزدی ،تولد ،عقد ،سالگرد ازدواج و . . . که تعداد مهمانها کم است سالن اجتماعات پیشنهاد میشود . مجموعه دارای چندین سالن اجتماعات در تهران میباشد که تماما سیستم سرمایش و گرمایش ،سرویس بهداشتی و ورودی مناسب دارند .توجه داشته باشید خدمات و تشریفات مجالس الیزه  با باغ ها و سالن هایی کار میکنند که ثبات داشته باشند و بدون مشکل باشند کار میکند پس با خیالی راحت از بین موارد پیشنهادی باغ و سالن خود را انتخاب کنید .
برگزاری مراسم در محل شما
ما میتوانیم در منزل شخصی شما و یا باغ شخصی خود شما یک مراسم مجلل و با شکوه برگزار کنیم . برای این امر  مجری های اجرای مراسم بعد از دیدن محل شما و مشاوره دیزان ها و چیدمان را برای شما توضیح میدهند و طبق سلیقه شما جشن را برگذار میکنیم . انتخاب میز و صندلی و دیزاین به عهده شما است تا همانطور که مورد پسند میباشد شبی ابرومند و با شکوه داشته باشید .تخصص ما اجرای مراسم و دیزاین است .برای مشاهده نمونه کار های تمام موارد به یکی از دفاتر مجموعه خدمات مجالس  الیزه  در تهران مراجعه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید .سود ما لبخند رضایت شماست و افتخار ما میزبانی از مراسم شما .
برگزاری مراسم عروسی تهران

برگزاری مراسم عروسی تهران

بیشک یکی از بهترین انتخاب های شما خواهیم بود  . 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست