تشریفات عروسی الیزه

باغ عروسی _سالن عروسی _تالار عروسی

تشریفات عروسی الیزه دارای چندینباغ عروسی_ سالن عروسی_ تالار عروسی در تهران و خارج از شهر میباشد .دارای ۶۰ مورد باغ عروسی  در شرق و غرب تهران با ظرفیت هایی تا ۸۰۰ نفر با دسترسی ها اسان و مناسب میباشد .(توجه داشته باشید تمام باغ ها دارای سالن و سیستم سرمایش و گرمایش میباشند که برای برگزاری مراسم در هر فصل مناسب میباشند . )

سالن های عروسی و سالن اجتماعات

دارای چندین سالن اجتماعات برای مراسم های عقد ،نامزدی ،و عروسی در داخل شهر تا ظرفیت ۲۰۰ نفر ،در منطاق مختلف شهر  با امکانات و سیستم های سرمایش و گرمایش دایر میباشند .و همچنین تالار هایی نزدیک به تهران برای جشن ها و مراسم های شما عزیزان در خدمت شما میباشد .باغ اختصاصی خدمات مجالس الیزه در منطقه شهریار قرار دارد ،زیبا و شیک و از هر نظر مجلل ،طراحی شده برای مراسم عروسی دارای ورودی شیک و خاص ،پارکینگ اختصاصی اسفالت شده ،جایگاه عروس داماد ،طاق برش کیک شیک ، نور پردازی محوطه و همچنین نورپردازی حرفه ای پیست رقص ، سالن عروسی با سقف بلند و معماری خاص  سفره عقد روی برکه و همچنین محوطه بسیار زیبا ،ژنراتور برق میباشد .(لازم به ذکر است باغ دارای دو نوع ظروف متفاوت میباشد و شما میتوانید طبق سلیقه خود انتخاب کنید . )
باغ عروسی _سالن عروسی _تالار عروسی

باغ عروسی _سالن عروسی _تالار عروسی

ما برای هر سلیقه ای باغ و سالن عروسی  در نظر گرفته ایم تا به تمام سلایق عروس داماد ها و مشتری هایمان پاسخگو باشیم .سود ما لبخند رضایت شماست .برای اطلاع از قیمت ها به دفتر مجموعه مراجعه کنید و در نظر داشته باشید قیمت ورودی باغ ها در فصل ها متغییر میباشد ،به عنوان مثال ورودی باغ ها در فصل زمستان ۷۰% پایینتر میباشد و همچنین نسبت به چند نکته قیمت گذاری میشوند . (زیبایی ،ظرفیت ، دسترسی،امکانات ،فاصله از شهر و . . . ) 
باغ عروسی _سالن عروسی _تالار عروسی

باغ عروسی _سالن عروسی _تالار عروسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست