تشریفات عروسی الیزه

باغ تالار فردوس

باغ تالار فردوس در منطقه گرمدره کرج در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع قرار دارد و یکی از باغ های زیبا و مدرن می باشد. باغ تالار فردوس با محوطه درخت کاری شده و فضای باز حس خوبی را برای مراسم ازدواج فراهم می کند. این باغ عروسی بهترین باغ و سالن در بین تالارهای گرمدره است. سالن باغتالار به لحاظ مساحت کاربردی و گرد بودن سالن یکی از بهترین باغ عروسی در منطقه گرمدره بوده است. تراس داخل سالن تالار بعنوان سالن عقد استفاده می شود و ظرفیت این اتاق ۵۰ نفر است.این باغ از نظر موقعیت دارای دسترسی مناسبی است.

از امکانات این باغ عروسی می توان به باغ زیبا همراه با آلاچیق های چوبی آبنما های دلنشین ، گل آرایی ، آتش بازی ، اتاق عقد مجزا ، شمع آرایی ، پارکینگ اختصاصی ، نورپردازی مدرن وحرفه ای، سالن های نوساز و مدرن و مبله اشاره نمود.

پیدا کردن یک باغ عروسی خوب در تهران که از نظر دسترسی آسان باشد و خدماتی عالی با سرویس دهی خوب به مهمانان شما بدهد کار دشواری است. باغ فردوس گرمدره در گرمدره واقع شده است و با همکاری پرسنلی مجرب یکی از بهترین باغ تالارهای گرمدره شناخته شده است.

این مجموعه یکی از بزرگ ترین سالن عروسی در بین تمام باغ تالارهای گرمدره میباشد. سالن باغ تالار فردوس به لحاظ مساحت کاربردی و گرد بودن سالن خاره ی باغ تالار کریملو که یکی از بهترین باغ تالارهای عروسی منطقه گرمدره بوده است را زنده می کند. و بزرگترین حسن این مجموعه سالن بزرگ و مناسب آن برای برگزاری جشن های پر جمعیت است. مساحت فضای سبز باغ تالار فردوس گرمدره ۱۰ هزار متر در محیطی اروپایی میباشد و از ناه مشتریان زیباترین باغ در گرمدره به شمار می آید.

نقاط قوت و ویژگی های باغتالار فردوس

دارای سالن شام مستقل و مجزا (باغ تالار چهار فصل)

باغ تالار فردوس

باغ تالار فردوس

 

دارای تراس و بهترین فضا برای برگزاری جشن عقد دارای پارکینگ داخلی در ابتدای مسیر ورودی دارای سالن های بزرگ و وسیع با سقف های بلند دارای دکورهای خارق العاده و شیک محل قرار گیری رختکن در این مجموعه استاندارد است و در همان ابتدا وارد شدن مهمانان میتوانند از رختکن و آینه استفاده کنند دارای فضای باغی و چمن در پشت سالن اصلی و دارای یک چیدمان کامل خارج از سالن عروسی دارای ستون های بلند و استفاده از مجسمه و دیوارهای سفید

انتخاب باغ تالار های لاکچری ما در تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست