تشریفات عروسی الیزه

بار شمع و شمع ارایی مراسم عروسی

برای تزیین مسیر وردی عروس داماد با شمع و گل می توان از انواع گل های طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید که انتخاب نوع وسایل تزیینی کاملا به سلیقه عروس داماد مرتبط میباشد . اولین ایده در این زمینه که برای اغلب افراد جذاب است، تزیین بار شمع های مراسم با شمعدان و شات های شمع زیبا و با گلبرگ های گل و یا گل های مختلف است. در این تزیینات می توان از انواع شمع های وارمری نیز استفاده نمود که در ادامه بیشتر با اینگونه ایده ها برای آشنا خواهید شد.

بار شمع و شمع ارایی مراسم عروسی به همراه گل اراییی خیلی زیبا و شیک و چشم گیر میشود شمع های وارمر و شمع های قلمی وسایز بندی برای دیزاین های مختلف .

تشریفات و خدمات مجالس الیزه در این باره دیزاین های فراوانی را دارا میباشد انواع شات شمع و شمعدان ههای چوبی و فلزی مدرن . همچنین گل ارای و شمع ارایی میز های شمع با شاخ گل های رز و باکس ها و میز ها یی محتلف برای اجرای بار شمه و شمع ارایی .

شمع ارایی با شمعدان های برنزی برای جایگاه عروس داماد تا مراسم زیبا و زیباتر دیده شود .

و همچنین شمع ارایی میز های مهمان که مجموعه این کار را خیلی زیباتر از قبل انجام میدهد به طوری که برای هر میز ۳ شمهدان تهیه شده تا مراسم شما را بیش از بیش زیبا نشان دهد .

بار شمع و شمع ارایی مراسم عروسی سعی بر ان داشته ایم که چندین و چند مورد بار شمع و گل کار شود و در اخر مراسم گل ها با یک کارت تشریفات عروسی به هر مهمان داده شود تا با خاطره خوب از مراسم خارج شوند .

(برای مشاهده نمونه کار ها به دفتر تشریفات عروسی الیزه مراجعه کنید )

فهرست