تشریفات عروسی الیزه

اجرای رقص تانگوی عروس داماد

تانگو یک از رقص‌های مجلسی است و از کشور های اروپایی  و امریکای جنوبی این رقص نشات گرفته. سبک آهنگ و رقصی  که با این رقص همراه شده و گسترش یافته رو به نام تانگو شهرت پیدا کرده . رقص تانگو بیش از همه از فرهنگ اسپانیایی و افریقایی تاثیر گرفته است.  مبدا  این نوع رقص محله‌های پایین دست بوئنوس آیرس بوده است. موسیقی این نوع رقص نیز از ترکیب سبک‌های مختلف موسیقی اروپایی و امریکایی شکل گرفته است.تانگوی اولیه به نام تانگو کریولو معروف بود. ولی امروز سبک‌های زیادی از این رقص وجود دارد .از جمله تانگوی آرژانتینی ، تانگوی تالار ، تانگوی چینی، تانگوی فنلاندی و  . تانگوی آرژانتینی غالبا به عنوان تانگوی اصیل بشمار میارن چون به شکل اصلی این رقص شباهت بیشتری داره.

 آهنگ برای رقص تانگو عروس و داماد

این احتمال میره که کلمهٔ تانگو برای اولین بار در سال ۱۸۹۰ میلادی برای اشاره به نوعی رقص مورد استفاده قرار می گرفته. این نوع رقص به آرامی به تئاترها راه یافت، و از محله‌های فقیر نشین و از میان مردم معمولی به کلاس‌های رقص سطح بالا راه پیدا کرد و حرفه ای تر انجام شد. اوایل قرن بیست میلادی، رقاصان و نوازنده ها  این سبک از آرژانتین به نواحی دیگه اروپا و امریکا سفر کردن و این نوع رقص را در کشورهای اوروپایی وسعت دادن. تانگو در فرانسه بسیار مورد توجه قرار گرفت و استقبالی زیادی از ان صورت گرفت، و بعد از آن به زودی به انگلیس ، المان و دیگر کشورها راه پیدا کرد.رقص تانگوی عروس داماد برای مراسم عروسی  با در نظر داشتن بهترین و مناسبترین موزیکها و با توجه به سلیقه عروس داماد و اجرای یخ بخار و اتش بازی این رقص را باشکوه تر جلوه میدهیم . 
اجرای رقص تانگوی عروس داماد

اجرای رقص تانگوی عروس داماد

تشریفات و خدمات عروسی الیزه در صورت تمایل عروس داماد میتواند مربی های حرفه ای این رقص را در اختیار انان قرار دهد تا با صرف زمان کمی بهترین رقص تانگو را داشته باشند و چشم هارا به خود خیره کنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست